ZOSTAŃ PARTNEREM FEDERACJI

Kontakt z biurem

Nie wystarczy tylko być obecnym na rynku!!! Warunkiem koniecznym choć nie wystarczającym w uzyskaniu statusu Solidnego Partnera Federacji jest przeprowadzenie Federacyjnego audytu kwalifikacyjnego.

Współpraca

Podstawą do rozpoczęcia wspólnych działań jest wdrożenie procedur regulujących wzajemne relacje i zawarcie stosownych umów

Korzyści

Status Solidnego Partnera Federacji to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień branżowych. Jest Federacyjnym potwierdzeniem i rekomendacją najwyższej jakości produktu, spełnienia wszystkich wymogów prawnych oraz potwierdzeniem przyjazności działań dla branży. Produkty takie mają prawo być znakowane logiem i rekomendacją Federacji

ZOSTAŃ KONTRAKTOWYM WYKONAWCĄ

- Poddaj się certyfikacji

- Przejdź szkolenie  produktowe i sprzedażowe

Uzyskasz dostęp do realnej bazy zleceń inwestorów zainteresowanych budowaniem wg federacyjnych standardów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybieramy najlepszych

Zawieramy najkorzystniejsze umowy

W czasach posuniętej do absurdu tkzw. wolności gospodarczej, braku kompetencji i nadzoru urzędniczego oraz niczym nieposkramianego chaosu informacyjnego dokonywanie właściwych wyborów jest bardzo trudne. Trudność tą pogłębia ponadto permanentna rywalizacja cenowa.

Udokumentowane kwalifikacje zawodowe, długoletnia praktyka oraz niezależność stanowią więc oczywistą, jedyną i uniwersalną podstawę do rzetelnej oceny czegokolwiek.

Stosując tą metodę i surowe kryteria wewnątrz federacyjne stworzyliśmy system pozwalający wskazywać z pełną odpowiedzialnością zarówno tych najlepszych, polecanych i rekomendowanych przez Federację jak również tych, którym odmawiamy udzielenia takiego przywileju.

JAK TO DZIAŁA                                  STREFA KLIENTA -tylko członkowie PFDBIC

 

Klienci nie będący członkami PFDBIC mają niespotykaną nigdzie możliwość zakupu wyrobów budowlanych w preferencyjnych cenach i bezpośrednio u producenta. W takich przypadkach prosimy kontaktować się bezpośrednio z federacyjnym biurem handlowym.