mgr inż. Jerzy Romanow

Prezes Zarządu

 

inż. Dariusz Nowicki

V-ce Prezes Zarządu


mgr inż. Edyta Jakubiec

 Członek Zarządu

Pełnomocnik d/s Certyfikacji

i Zarządzania Jakością

 

Krzysztof Patoka

Członek Zarządu

Pełnomocnik d/s

Badań Naukowych

 

Mieczysław Kurałowicz

Członek Zarządu

 

Krzysztof Kępniak

Członek Zarządu

 

Cezary Biernacki

Członek Zarządu

 

Mariusz Dobosz

Członek Zarządu

 

 

 

 

 

Oferta:

- Ekspertyzy i opinie techniczne

- Doradztwo i nadzory

- Projektowanie

- Wykonawstwo

- Sprzedaż materiałów budowlanych

- Szkolenia

- Zjazdy i seminaria branżowe

- Badanie produktów

- Certyfikacja usług

- Pośrednictwo kontraktowe

- Rozrywka i rekreacja

 

  Dlaczego my?

  • najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści
  • najbardziej rzetelne opinie o produktach i usługach
  • to my tworzymy branżowe standardy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to działa ?

A  Biuro Handlowe Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli prowadzi obsługę handlową wszystkich podmiotów gospodarczych i osób prywanych zainteresowanych możliwością dokonywania zakupów bezpośrednio u producenta. Warunkiem koniecznym dla możliwości dokonywania takich zakupów jest czlonkostwo Federacyjne. Pomijasz wtedy pośredników, otrzymujesz wsparcie i silną pozycję handlową dzięki gwarantowanej najniższej na rynku cenie dla wybranego produktu.

B Będąc członkiem Federacji uzyskujesz poprzez Federacjny system zarządzania informacją (CRM) dostęp do katalogów produktów, deklaracji zgodności, certyfikatów, dokumentów gwarancyjnych oraz co najważniejsze formularzy zamówieniowych pozwalających w niespotykany jeszcze w Polsce innowacyjny sposób dokonywać bezpośrednich wpłat na konta producentów i otrzymywać od nich faktury zakupowe i produkowane przez nich materiały

C Biuro Handlowe Federacji rekomendując producenta daje tym samym gwarancję, że wypełnia on wszelkie wymagania dyrektym unijnych w zakresie produkcji i dystrybucji swoich produktow. Uzyskujesz tym samym pewność, że kupowany towar posiada wszystkie dopuszczenia i wymagane prawem właściowości a transakcja zakupowa jest bezpieczna i najbardziej korzystna finansowo

Kim jesteśmy?

Raczej kim nie jesteśmy ? Otóż nie jesteśmy pośrednikami a jedynie obsługującymi transakcje handlowe kierowane bezpośrednio do producentów. Jesteśmy tak jak i Wy członkami Federacji hołdującymi zasadzie : Fachowość kluczem do sukcesu naszych firm!

Co robimy?

Wyszukujemy na rynku solidnych partnerów. Badamy ich pod wzgldem rzetelności, jakości produktów, przyjazności branży itp.. i po pozytywnej weryfikacji proponujemy nasz innowacyjny sposób procedurowania wzajemnych działania handlowych. Zawieramy umowy i dopiero wtedy udzielamy rekomendacji ich produktom. Dbamy aby co jakiś czas były organizowane szkolenia w obszarze rekomendowanych produktów.