NIE DO WIARY !!!

Nowe standardy niemieckiej firmy?

przedstawiciel RATHSCHECK

informuje o zakazie rozmów z członkami Zarządu PFDBIC!!!!!!!!!!!

Rathscheck wkurzony zawarciem przez PFDBIC umowy z Cupa Pizarras o dystrybucję łupku i ujawnieniem faktu iż Rathscheck jest jednym z odbiorców i dystrybutorów hiszpańskiego łupku z Cupy Pizarras? Grzegorz R. i Frank R nie odpowiadają na maile. Dawid K, donosicielem na wykonawców?

Bulwersujący, nieautoryzowany zapis rozmowy członków Zarządu PFDBIC z FR i JL podczas konferencji SRCA w New Orleans USA.

>>>>>czytaj >>>>>

REKOMENDOWANI PARTNERZY PROJEKTU TWÓJ PIERWSZY DOM

 

 

PARTNER STRATEGICZNY

 

Jesteśmy organizacją non-profit, działającą od siedmiu lat na rynku branży budowlanej. Jesteśmy niezależni od żadnych mediów, sponsorów i polityków.

Szczycimy się tym, że nasi członkowie to czołówka najbardziej utytułowanych i wykwalifikowanych rzemieślników, liczna grupa autorów branżowych publikacji, rzeczoznawców, projektantów, przedstawicieli producentów pokryć dachowych, wydawnictw, świata nauki oraz firm partnerskich współpracujących z Federacją.

Stworzyliśmy dla własnych potrzeb własny system zaleceń technicznych oraz procedur standaryzujących naszą pracę a także kontakty naszych członków z klientami i firmami handlowymi.

Będąc niezależnymi mamy możliwość zajmować niczym nie skrępowane stanowisko w ocenie produktów, usług i publikacji oferowanych na polskim i europejskim rynku materiałów budowlanych.

Oceny te często ku niezadowoleniu i wbrew woli samych zainteresowanych publikujemy i ujawniamy wszystkim zainteresowanym rzetelną informacją której podstawą nie są przekonania a gruntowna wiedza inżynierska.